Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, randevu oluşturmak veya randevunuz hakkında bilgilendirme için bize ulaşın....

Shopping cart

Subtotal $0.00

View cartCheckout

Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa Ortopedi Doktorları – Sağlıklı Bir Yaşam İçin Güvenilir Adresiniz

Bursa’da ortopedi alanında uzman doktorlar arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Bursa’nın en deneyimli ve güvenilir ortopedi doktorlarına ulaşmak artık çok kolay. Bursaortopedi.org, ortopedik rahatsızlıklarınızın teşhis ve tedavisinde size en iyi hizmeti sunmak için burada.

Bursaortopedi.org Nedir?

Bursaortopedi.org, Bursa’daki ortopedi doktorları hakkında detaylı bilgi sağlayan, kullanıcı dostu bir web sitesidir. Amacımız, hastalarımızın ortopedik problemlerine en uygun çözümü bulmalarına yardımcı olmaktır. Sitemizde, ortopedi uzmanlarımızın profillerine, uzmanlık alanlarına, hasta yorumlarına ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Bursaortopedi.org?

  • Uzman Kadro: Bursa’nın en saygın ve deneyimli ortopedi doktorlarıyla çalışıyoruz. Her biri kendi alanında uzman olan doktorlarımız, en güncel tedavi yöntemlerini kullanarak, size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.
  • Kapsamlı Bilgi: Sitemizde ortopedik rahatsızlıklar, tedavi yöntemleri ve doktorlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçler hakkında bilgilendirme yazılarımızla, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.
  • Kolay Erişim: Doktorlarımızla hızlı ve kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz. Bursaortopedi.org, sağlığınıza kavuşmanız için ilk adımı atmanızı kolaylaştırır.
  • Hasta Yorumları: Gerçek hasta deneyimlerine dayanan yorumlar, doktorlarımızın başarısı ve hasta memnuniyeti hakkında size fikir verir.

Sağlığınız bizim için değerli! Bursaortopedi.org ile ortopedik rahatsızlıklarınız için en doğru tedaviye ulaşın, sağlıklı bir yaşama adım atın.

Bursa Ortopedi
Bursa Ortopedi

Uzman Kadromuz

doc.dr-yalkin-camurcu

Doç. Dr. Yalkın ÇAMURCU

Çocuklarda kas-iskelet sorunlarının tedavisi ve çocukların sağlıklı büyüme ve gelişimlerini kapsayan çocuk ortopedisi konusunda uzmanlaşmıştır. Çocuk ortopedisi yanında kemik şekil bozukluklarının cerrahi tedavisi konusunda da geniş tecrübeye sahiptir.
op-dr-yusuf-onur-kizilay

Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Onur KIZILAY

Spor Hekimliği ve Artroskopi konusunda uzmandır. Dr. Kızılay bilimsel birikimi ve yüksek sayıda ameliyat tecrübesiyle spor yaralanmaları ve eklem rahatsızlıklarını tedavi etmek için artroskopi olarak adlandırılan kapalı eklem ameliyatlarını başarıyla uygulamaktadır. Bunun yanında ayak ve ayak bileği hastalıklarının tedavisi konusunda uluslararası deneyime sahiptir.
doc-dr-hanifi-ucpunar

Doç. Dr. Hanifi ÜÇPUNAR

Omurga hastalıkları konusunda uzmanlığının yanında kalça ve diz protezi ameliyatları konusunda uzmanlaşmıştır. Eklem protezi ameliyatlarında geniş deneyime sahip olan Dr. Üçpunar ciddi eklem rahatsızlıkları ve hareket kısıtlılığı yaşayan hastaların tedavisinde üst düzey ameliyatlar uygulamaktadır. İyi huylu ve kötü huylu kemik ve yumuşak doku tümörlerinin tedavisi konusunda da geniş tecrübeye sahiptir.